      • Код постачальника: LV-LIN-1500-BK
      • Бренд: Lumineka
      • Функції: 2 температурних режими
      • Потужність світильника, Вт: 60
      • Тип патрона: Led-модуль
      • Колірна температура, К: 3000K-4000K
      • Ступінь захисту, IP: IP20
      • Ширина, мм: 1500
  • Вся колекція
    Всі товари
  • Підвісний світильник Lumineka Lino 1500mm 40W 2600Lm 3000K/4000K LV-LIN-1500-BK - це лаконічний і стильний світильник, що володіє високими показниками світлопередачі та якісною рівномірністю світіння. Світильник доступний для виготовлення в будь-якому кольорі за колірною схемою RAL. Корпус світильника покритий австрійською фарбою з рівномірним та стійким покриттям, яка зберігає колір протягом багатьох років.
    Характеристики
    • Тип: Однолампові, Підвісні
    • Призначення: Інтер'єрний світильник/люстра
    • Тип монтажу: Підвісні
    • Тип світильника: Люстра
    • Геометрія: Балка, Лінія
    • Вид плафона: Трубка
    • Матеріал арматури: Метал
    • Колір арматури: Чорний
    • Матеріал плафонів: Метал
    • Колір плафонів: Чорний
    • Кріплення: На дюбелі
    • Функція димера: Немає
    • Пульт керування: Ні
    • Кількість ламп, шт: 1
    • Напруга, V: 220V